Éves rendezvény naptár 2022/2023

Program Időpont
Tanévnyitó ünnepség szeptember 1. (csütörtök)
Első tanítási nap szeptember 1. (csütörtök)
Katasztrófa riadó szeptember 2.
Első szülői értekezlet, nevelési értekezlet szeptember 5-9
Akadályverseny Magyar Diáksport Napja szeptember 30.(péntek)
Pályaválasztást megalapozó kompetenciák felmérése szeptember 19-október 10.
Bemeneti országos kompetencia mérés

1 nap. szövegértés, matematika

2. nap természettudomány, idegennyelv

szeptember 26 – november 30.
Fogadóóra, nevelési értekezlet október 5. (szerda) délután
Megemlékezés az Aradi vértanúkról október 6. (csütörtök)
Első osztályosok DIFER mérése szükségesség felmérés október 14. (péntek)
Foglalkozás a leendő elsősöknek október, november, december, március szülői értekezlet
Megemlékezés a Köztársaság kikiáltásáról október 21. (péntek) 11 óra
Pályaorientációs nap felsősöknek október 15.
Diákközgyűlés diákképviselőkkel október 21. ünnepség után
8. osztályosok szóbeli tájékoztatja felvételi eljárás rendjéről október 28-ig (péntek)
Márton napi/Szüreti dáridó szeptember -november
Tanítás nélküli munkanap november 2
november 3
november 4
Magyar nyelv napja – versmondó verseny november 14. (13.) (hétfő)
Fogadóóra, nevelési értekezlet november 16. (szerda)
Egészségnap november 22. (kedd)
Szülői értekezlet a 8. osztályosnál a felvételi eljárás rendjéről november 25-ig.
Mikulás ünnepség december 6.(kedd) 11 óra
Mikulás bál, teadélután december 2. péntek
DIFER december 9.
Adventi vásár december 13-20.
Adventi műsor december 9.
Karácsonyi ünnepség december 19. hétfő
Téli szünet előtti utolsó tanítási nap december 21. kedd
Téli szünet december 22- január 8.
Téli szünet utáni első tanítási nap január 9. (hétfő)
Fittségi NETFIT vizsgálat január 3-től
Felvételi vizsga január 21. (szombat) 10 óra
Kultúra napja január 23 (22). (péntek)
I. félév vége január 20. (péntek)
Osztályozó értekezlet január 23. (hétfő)
Óvodások meglátogatják az 1. osztályt január vége
Félévi értesítők kiosztása január 27. (péntek)
Félévi és szülői értekezlet február 1. (szerda)
Farsangi bál gyerekeknek február 10. (péntek)
Tanulói jelentkezési lapok továbbítása február 17. (22)
Nyílt nap (alsóban 2 óra, felsőben 3 óra) február 16.(csütörtök)
Kommunista és egyéb diktatúrák áldozatairól megemlékezés február 24. (péntek)
Pénz7 témahét március 6 – 10
Nevelési értekezlet, fogadóóra március 1. (szerda)
Március 15-ei ünnepség, projektnap március 14. (kedd) 11 órától
Happy-hét
Digitális témahét március 27 – 31.
Költészet napja április 12. (szerda) (11)
Tavaszi szünet előtti utolsó tanítási nap április 5. (szerda)
Tavaszi szünet április 6 – 11.
Tavaszi szünet utáni első tanítási nap április 12. (szerda)
Beiratkozás április 20-21.
Mit tudunk mi június 12. hétfő
Holokauszt áldozatairól megemlékezés április 13. (csütörtök)
Fenntarthatóság témahét

papírgyűjtés

április 24-28.
Nevelési értekezlet, fogadóóra április 4. (kedd)
Madarak fák napja május 10. (szerda)
Országos kimeneti kompetenciamérés március 6 – június 6.
NETFIT felmérés május 12-ig
Sportnap, kihívás napja május 24. szerda
Gyereknap, DÖK nap június 3.(szombat)
Nemzeti Összetartozás Napjáról megemlékezés június 2. (péntek)
Osztályozó értekezlet június 8. (csütörtök)
Tanulói kirándulás június 9. péntek alsó             13. kedd felső
Netfit eredmények feltöltése június 15.
Utolsó tanítási nap

Ballagás és tanévzáró ünnepség

június 16. (péntek)

június 17. (szombat) 9 óra

Tanévzáró értekezlet június 20. (kedd)
Nyári napközis tábor- turnusokban június 20-júlis 1.

 

Leave a Comment